středa 14. března 2012

Bella

Dva týdny jsem šila přehoz pro známé jako svatební dar, omlouvám se, ale ukážu vám ho až po svatbě, která je začátkem dubna. Teď si říkáte, proč to teda vlastně píšu, ale je to spíš moje omluvenka, že jsem nic na své stránky nepřidávala... No a v neděli jsem přehoz došila a najednou přišla taková ta "prázdnota", bez šití opravdu moc dlouho nevydržím, takže když mi v pondělí dorazily nové látky, jedna z nich mi padla do oka tak, že jsem prostě musela z ní "něco" ušít. A protože mám z kurzu Kdyby tisíc tašek bylo od Bellet velký skluz, ušila jsem z něho zatím jenom malou Petitku, vrhla jsem se na další tašku, krásnou, jednoduchou Bellu. Nebýt toho, že jsem se trochu potrápila se sešíváním dílů, měla bych ji opravdu "jednadvě", zvláště když jsem měla v zásobě jedna hnědá ucha od Janičky z Látky pro vás. Hnědá je moje druhá nejoblíbenější barva, samozřejmě po červené, takže vznikla tato, nejenom hnědá, Bella.


A to by nebyla Micinka, aby mi při tom nepomáhala, je to dobrá pomocnice a nahradí i žehličku, měla ale velké štěstí, že se nepíchla o špendlíky, kterými byla přišpendlena ucha...


Poprvé jsem také vyzkoušela impregnaci, kterou používá Kačenka "Mandragora" a doporučuje ji na svých stránkách Atelieru Mandragora, měla jsem trochu strach, dost to teda zapáchalo, ale po zaschnutí už po zápachu nebylo ani vidu ani slechu a kabelka by tak měla odolávat větru dešti a i se méně špinit.


Krásný den, Jahůdka

7 komentářů:

 1. No jo, a já si říkám, žije ještě ta holka? Ani vidu ani slechu..A přitom skoro nespí a maká až se jí žhaví jehla! :o)
  Na přehoz si počkám, to je jasné - co kdyby špehové,že jo? :o)
  A ta kabelka, tak ta se Ti povedla!
  Pozdravuj "žehličku" :o)))

  OdpovědětVymazat
 2. Kabelka je nádherná!!! a impregnaci jsem zkoušela i obyčejnou a také dobré, ale smrdí asi všechny...

  OdpovědětVymazat
 3. Překrásná kabelka, kočičinka roztomilá...

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná kabelka!!! Moc se povedla. A Micka je šikulka, uměla si sednout a netrefit špendlík :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Taková krása!! Nechápu, jak mi mohla uniknout :)

  OdpovědětVymazat